درباره ما

ABOUT

درباره شرکت ما

همه آنچه

باید درباره ما بدانید…

شرکت نقش طرح بنا به عنوان یک شرکت در عرصه فعالیت های عمرانی به صورت خاص در صنعت ساختمان این افتخار را دارد که با تکیه بر دانش فنی روز و برخورداری از تجربه و نیروهای متخصص در کنار تمامی شرکت های ساختمانی برای رشد و گسترش صنعت ساختمانی فعالیت های ذیل را نماید:
1. خلق فرصت های نوین و به روز در صنعت حرفه ای و تخصصی ساختمان
2. اجرای طرح ریزی مفید و اقتصادی و کارآمد در صنعت ساخت و ساز
3. نگاه بنیادین به مساله زندگی و تاثیر کیفیت فضایی در عملکرد فضاها
4. تامین فضایی مطلوب و مدرن از ریشه های فرهنگی و جغرافیایی در پروژه های ساختمانی
5. استفاده از تکنولوژی های نوین و تاکید بر معماری پایدار
6. به کار گیری نیروهای جوان و خلاق در کنار نیروهای با تجزبه و زبده به منظور ارایه کاملترین طرح شرکت نقش طرح بنا با دارا بودن واحد R&D (تحقیق و توسعه) در زمینه ابنیه و تاسیسات جز معدود شرکت های این عرصه می باشد که تمامی تلاش خود را در به کارگیری تکنولوژی های روز و ارتقای توانایی هایش در جهت پاسخگویی به نیازهای کارفرمایان و مشتریان به کار میگیرد.

  • تیمی با تجربه
  • قبول مسئولیت کامل
  • توانایی انجام حرفه ای پروژه ها
  • طراحی مدرن و قابل تغییر
  • پرداخت با توجه به توانایی شما
  • پایبندی به تعهدات بعد از انجام پروژه

ساخت و ساز

جزئیات بیشتر

ساختار مدرن

جزئیات بیشتر

بازسازی

جزئیات بیشتر

اعتماد به ما

چرا اعتماد به ما ؟

حاصل بیست سال تجربه

20+سال تجربه کاری
10+نشان استاندارد
100+عضو فعال
999+پروژه موفق
Company Structure

ساختار شرکت

شرکت نقش طرح بنا با توجه به توان فنی،مالی و تجهیزاتی بسیار بالا،پتانسیل اجرای پروژه تا 500 هزار متر مربع را دارا می باشد.
بخش فنی این شرکت متشکل از نیروهای متخصص با تحصیلات دانشگاهی بالا و همچنین تجربه کاری بسیار ارزنده در پروژه های برند تهران در بخش های مختلف ابنیه و تاسیسات، جز امتیازات مهم این شرکت می باشد.
این شرکت از نظر توان مالی دارای ظرفیت های مالی بالفعل و بالقوه مناسبی می باشد و در صورت دارا بودن توجیه اقتصادی این توان را دارد که پروژه ها را به صورت مشارکتی اجرا نماید و همچنین در صورت انجام پروژه این امکان وجود دارد که بخشی از پروژه به صورت تهاتری انجام گیرد.
با توجه به سوابق اجرایی شرکت، تجهیزات در بخشهای مختلف اجرای ابنیه و تاسیسات به اندازه کافی موجود بوده و در صورت نیاز قابل تامین می باشد.

90%

امنیت سازه

95%

تعمیرات و نگهداری

85%

مسیر ساخت و ساز

رویاهایتان را بسازید بدون نگرانی!

ما اینجاییم تا رویاهای شما را به پروژه های موفق تبدیل کنیم

TESTIMONIALS

آنچه مشتریهای ما میگویند

رضایت مشتری

“تجربه جدید و موفقی بود. به توصیه یکی از دوستان با شرکت نقش طرح بنا آشنا شدم و قرارداد خیلی راحت امضا شد وبلافاصله تعهدات با کمترین هزینه و زمان انجام شد.”

 

– رضا رجبی (مدیرعامل شرکت راهبرد فردا)

“I just wanted to say thank you to all of you for being so fun to work with and being rock stars with the best attitudes EVER on this 16th floor build for SPS. It means a great deal to me that you all come to the table every week with smiles on your faces and ready to solve whatever issue.”

 

– Lisa Jordan

“Greiner has been a critical partner to us on the redevelopment of West End Center Office Park. The team of project managers, supervisors, and their support teams can’t be rivaled by any other contractor I have worked with over the past 15 years.”

 

– Michael Anderson